poniedziałek, 9 czerwca 2014

Stoliczku zapisz się! Tablicowy bieżnik

Ostatnimi czasy zapanowała tablicowa moda. Farbą tablicową można pomalować kawałek ściany w domu i w ten prosty sposób stworzyć kreatywny kącik dla swojej pociechy. Fajny pomysł. Popieram! Ja - maniaczka szycia i tropicielka nowych unikatowych tkanin znalazłam własny sposób na zaadoptowanie tablicowej mody do warunków domowych. Znalazłam fantastyczną tkaninę tablicową (Chalk Cloth)! Można ją zakupić w internetowym sklepie Oleado.pl. Tkanina jest doskonałej jakości. W niczym nie różni się od prawdziwej szkolnej tablicy, no może oprócz tego, że jest tkaniną! ;-)
Z mojego kawałka Chalk Cloth uszyłam tablicowy bieżnik na stół (część tablicowa ma wymiary 60cm x 30cm). Ma on nieskończoną ilość zastosowań. Może być zwykłym bieżnikiem, podkładką pod talerzyk dla małego niejadka. Może służyć do zabawy i nauki, czy stanowić nietypowy element wystroju stołu urodzinowego. Przedmiot można wykorzystać w domu i w plenerze - na pikniku, na działce. Tablicowy bieżnik przyjął się w naszym domu bez problemu. Wszyscy lubimy po nim bazgrolić. :-) 
MAM JESZCZE SPORO TKANINY TABLICOWEJ. JEŚLI KTOŚ Z WAS CHCIAŁBY MIEĆ W SWOIM DOMU TAKI KREATYWNY BIEŻNIK BĄDŹ PODKŁADKĘ POD TALERZYK, TO PROSZĘ PISAĆ ŚMIAŁO. USZYJĘ Z WIEEELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ. :-)
Pozdrawiam :-)


5 komentarzy:

  1. Jesteś z Giżycka, tak?
    Normalnie patrzę, i twierdzę, że bardzo zdolna i kreatywna mamuśka z Ciebie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pomysł jest rewelacyjny! I równie fajne wykonanie :) Córcia ma zabawę :)

    OdpowiedzUsuń

Miły Gościu, proszę napisz co Ci w duszy stuk_ _ _ stuk_ _ _ stukocze. Twoja opinia jest dla mnie bezcenna.